ADANA SEYHAN ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI ZİYARET

Seyhan Ülkü Ocakları, engelli sporcularla buluştu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette sorunlar dinlendi, temenniler dile getirildi.

Kültür Sanat Yorum: 0 / 26 Haziran 2014 08:54
ADANA SEYHAN ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI ZİYARET
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

ADANA SEYHAN ÜLKÜ OCAKLARI gençliğe verdiği önemi her fırsatta vurgulamaya devam ediyor. Ortaöğretim başkanı ALİ ARSLAN ÇEVİK  engelli sporcuları ziyaret ederek onlara olan desteklerini belirtti.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette ÇEVİK sporun gençliğimizin kurtuluşu olduğunu belirtti.  Engelli sporcuları kendisine hep örnek aldğını belirten ÇEVİK sizlerin azim ve iradesi bizler için bir ışıktır dedi.
Hayatın zor olduğunu, bu zorluklara birde engellerin eklenmesinin insanı dahada yıprattığını belirten ALİ ARSLAN ''sevindirici bir şey varsa sizlerin engelleri aşmayı bizden daha iyi başarmanızdır.'' dedi. 
Bu vesileyle hayattaki zorlukları sizlerden aldığımız inançla sürdürdüğümüzü bilmelisiniz diyen ÇEVİK, kazanmış olduğunuz bu mücadelede ÜLKÜ OCAKLARI olarak her zaman yanınızdayız dedi.
Engelli sporcuların sorunlarını da dinleyen ÇEVİK sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır diyerek engelli sporculara ellerinden gelen desteği yapacaklarını belirtti.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır