Başkan Sözlü Ve Belediye Bürokratları Kozan’ın Muhtarlarını Dinledi

Siyaset Yorum: 0 / 21 Temmuz 2014 08:51
Başkan Sözlü Ve Belediye Bürokratları Kozan’ın Muhtarlarını Dinledi
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı HüseyinSözlü, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, Büyükşehir bürokratları ve meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda ilçedeki ve kırsaldaki yerleşim birimlerinin muhtarlarıyla biraraya geldi.
Dağılcak’ta düzenlenen istişare toplantısında konuşan Başkan Hüseyin Sözlü, “Gücümüzün yettiğini aşkla, şevkle hayata geçirme noktasında mücadelemizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kozan’ın gerek ilçe belediye başkanına, gerek Büyükşehir belediye başkanına göstermiş bulunduğu güvene layık olma noktasında samimi bir duruşumuz olacaktır. Kozan’a her gelişimizde heyecan duyuyoruz, mutlu oluyoruz. Vilayet bazında kurucu belediye başkanlığı misyonunu üstlendik. Bir yandan hizmet ederken, bir yandan da rehabilite çalışmalarımız sürüyor.Yılbaşına kadar rehabilite tamamlanacak ve ondan sonra Adanamızın her noktası için daha büyük bir güçle çalışacağız. Kadromuzun tamamıyla sizlere hizmet etmek, sizlere layık olmak için varız” dedi.
MİLLETİMİZİN BAŞINI DİK, SIRTINI PEK ETMELİYİZ
Başkan Hüseyin Sözlü, şöyle devam etti: “Bizim milliyetçilikten çıkardığımız bir anlam var ki, o da; milletin başını ve sırtını dik etmemiz gerektiğidir. Milletimiz buna layık, bunu hakediyor.Elbette her birinizin muhtarlığını yaptığı yerleşim birimiyle ilgili sorunlarınız, beklentileriniz, hayalleriniz vardır.Bu istişare toplantımızda hepsini dinleyeceğiz.Elimizde bir dosya var fakat sizi dinlemek, dile getireceğiniz farklı sorunları direkt sizden almak bizim için önemli.”
Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk de, Başkan Hüseyin Sözlü’ye ve Büyükşehir bürokratlarına, ilçenin ve kırsalın muhtarlarıyla biraraya gelip sorun dinledikleri için teşekkür etti.
BÜROKRATLAR SORUNLARI DİKKATLE DİNLEDİ, TİTİZLİKLE NOT ALDI
Başkan Sözlü, muhtarlara, belediye bürokratlarını teker teker tanıttı ve hepsine bir telefonla ulaşılabileceğini kaydetti.
Muhtarlar da su, yol, ulaşım, altyapı konusunda çeşitli sorunlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve ilgili bürokratlara iletti.Başta ASKİ Genel Müdürü Rahmi Pekar olmak üzere, belediye bürokratları, muhtarların sorunlarını büyük bir dikkatle dinleyip, titizlikle not aldı, zaman zaman da cevapladı.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır