BÜYÜKŞEHİR’DE “MUTLU PAZARTESİ” EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın, “Mutlu Pazartesi” sloganıyla hazırladığı Tiyatro Sporu Temelinde Kişisel Gelişim Eğitimleri devam ediyor.

Kültür Sanat Yorum: 0 / 26 Haziran 2014 08:40
BÜYÜKŞEHİR’DE “MUTLU PAZARTESİ” EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Adana Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın, “Mutlu Pazartesi” sloganıyla hazırladığı Tiyatro Sporu Temelinde Kişisel Gelişim Eğitimleri devam ediyor.

Geçen hafta Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek başlattığı “Mutlu Pazartesi” projesinde bu hafta “Yaratıcılık” konusu işlendi.

Tiyatro Sporu ile Kişisel Gelişim Eğitimlerinin birleştirildiği bu haftaki eğitimde yaratıcılık konusu, tüm personelin uygulamalı olarak katıldığı bir gösteriye dönüştü. Sahneye çıkan personel, uzmanların yönlendirmesiyle yaratıcılıklarını geliştirecek eğitime tabi tutuldu.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Güllü Bakır, ”Mutlu Pazartesi için belediyemizde değişen süreçte, bu eğitimlerin motivasyon artırmada birlik ve beraberliği geliştirmedeki önemi büyük. Gerçekleştirilen eğitimin iş hayatımıza olumlu etkileri olacağı kanaatindeyim. Katılanlara teşekkür ederim” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır