Cerrahlar Tek Çatı Altında Birleşti

Çukurova Bölgesi'nde Çeşitli Hastanelerde Hizmet Veren Cerrahlar Çukurova Cerrahi Derneği Çatısı Altında Bir Araya Geldi.

Gündem Yorum: 0 / 10 Mart 2014 14:44
Cerrahlar Tek Çatı Altında Birleşti
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Çukurova Bölgesi'nde çeşitli hastanelerde hizmet veren cerrahlar Çukurova Cerrahi Derneği çatısı altında bir araya geldi.
Yaklaşık bir yıl önce çalışmalarına başlayan Çukurova Cerrahi Derneği geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği toplantı ile 7 kişilik yeni yönetim kurulunu belirledi. Yönetim kurulunda Çukurova Bölgesi'nde faaliyet gösteren çeşitli hastanelerden önemli isimler bulunuyor.
Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası başkanlık görevine seçilen Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Cem Kaan Parsak, derneğin amacının Çukurova Bölgesi'nde hizmet veren cerrahların bilimsel çalışmalardaki yenilikleri takip etmelerini sağlamak olduğunu ifade etti. Parsak, ayrıca cerrahlar arasındaki sosyal birlikteliği de bu vesile ile sağlayacaklarının altını çizdi.
Çukurova Cerrahi Derneği'nin 7 kişilik Yönetim Kurulu Listesi ise şu isimlerden oluşuyor:
“Başkan Prof. Dr. Cem Kaan Parsak, Yard. Doç. Tolga Akçam, Opr. Dr. Musa İnal, Opr. Dr. Fahrettin Çalay, Opr. Dr. Hüseyin Boğa, Opr. Dr. Koray Baş ve Opr. Dr. Sedat Belli”

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır