Dayak Yiyen Adana Bombacısının Şok Görüntüleri

GazeteAdana.com internet sitesi Adana'da yakalanıp dövülen canlı bombanın şok görüntülerine ulaştı. Adana'yı kana bulamaya çalışan IŞİD mensubu terörist, izleyeceğiniz videoda ağlayarak silah kullanan insanların aciz olduğunu ve çocuklara silah yerine kalemi sevdirmek gerektiğini söylüyor. İşte o şok görüntüler.

Gündem Yorum: 0 / 6 Temmuz 2016 06:43
Dayak Yiyen Adana Bombacısının Şok Görüntüleri
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

GazeteAdana.com internet sitesi Adana'da yakalanıp dövülen canlı bombanın şok görüntülerine ulaştı. Adana'yı kana bulamaya çalışan IŞİD mensubu terörist, izleyeceğiniz videoda ağlayarak silah kullanan insanların aciz olduğunu ve çocuklara silah yerine kalemi sevdirmek gerektiğini söylüyor. İşte o şok görüntüler. Geçtiğimiz Cuma günü Adana Sabancı Merkezi Camii'nde hutbe esnasında imamı kovalayarak üzerinde bomba olduğunu söyleyen Mahmut K. cemaat tarafından tekme tokat dayak yiyerek polise teslim edilmişti. Üzerinden şahsın kendi yaptığı boru tipi bir patlayıcı çıkmış ancak ateşleme mekanizmasının olmaması büyük bir faciayı önlemişti. Mahmut K.'nın daha önce işlettiği internet cafede meydana gelen bir silahlı saldırı üzerine kameralara ağlayarak röportaj verdiği ortaya çıktı.

 


 

3 KEZ SURİYE'YE GEÇİP IŞİD'E KATILMIŞ
Yapılan ilk araştırmada Diyarbakır'ın Çermik ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirlenen Mahmut Kılıçarslan'ın ailesi tarafından da kayıp olarak arandığı ortaya çıktı. Adana'da internet kafe işlettiği belirlenen Mahmut K.'ın 3 kez Suriye'ye geçip IŞİD'in Çeçen koluna katıldığı ileri sürüldü. Ailesinin Çeçen komutanlarla yaptığı görüşme sonucu Adana'ya getirilen Kılıçarslan'ın Suriye'ye kaçınca ilgilenemediği internet kafenin de ailesi tarafından kapatıldığı öğrenildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır