Devlet Bahçeli'den Atatürk Havalimanı Saldırısı Açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Havalimanında yaşanan terör saldırısıyla ilgili twitter hesabından açıklama yaptı.

Siyaset Yorum: 0 / 29 Haziran 2016 15:38
Devlet Bahçeli'den Atatürk Havalimanı Saldırısı Açıklaması
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Atatürk havaalanını kana bulayan saldırıyla ilgili Bahçeli, birlik beraberlik çağrısı yaparak, "Bugünlerde daha fazla birliğe, beraberliğe, saflarımızı sıkı tutmaya ihtiyacımız vardır. Düşmanları sevindirmeyelim, hainleri güldürmeyelim" dedi.
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Havalimanı saldırısıyla ilgili twitter hesabından açıklama yaptı.

Bahçeli şunları söyledi:

TERÖRE ARKA ÇIKAN KARANLIK ODAKLARI LANETLİYORUM

"Katiller, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalini dün akşam kana buladılar. Kayıp ve yıkımın bilançosu maalesef çok ağırdır. Otomatik tüfek ve bombalarla masum insanlarımıza saldıran alçaklar, 36 kişinin ölümüne, 147 kişinin yaralanmasına neden oldular. Acımız tarifsiz ve benzersizdir. Ramazan’da, bayram öncesinde, Kadir Gecesi’ne kısa süre kala, vahşilerin sahneye çıkması azap ve zulümdür. İnsanlıktan zerre kadar nasiplenmemiş canavarları ve menfur saldırılarını, aynı zamanda teröre arka çıkan karanlık odakları lanetliyorum.
İstanbul’daki terör saldırısında hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dilerim. Tüm yaralılarla şifalar temennisiyle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

HAİNLERİ GÜLDÜRMEYELİM

Türk milleti terörizmin zehirli, zelil ve zillet emellerine göz yummayacaktır. IŞİD, PKK veya destekçileri Türkiye’yi asla çözemeyeceklerdir. Bugünlerde daha fazla birliğe, beraberliğe, saflarımızı sıkı tutmaya ihtiyacımız vardır. Düşmanları sevindirmeyelim, hainleri güldürmeyelim. Zor günler milli birlik ve dayanışma ruhuyla aşılacaktır. Hükümet terörün kökünü kurutmak, gövdesini çürütmek için artık her şeyi yapmalıdır."
Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır