Dr. Yalvaç: "Davıd Beckham Ozon Tedavisiyle Genç Kalıyor"

Gündem Yorum: 0 / 19 Aralık 2013 13:00
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Dr. Kürşat Yalvaç, ozon tedavisiyle 35-40’lı yaşlardan sonra başlayan hücresel yaşlanmayı engellemenin ve geriye çekmenin mümkün olduğunu, ünlü futbolcu David Beckham'ın ozon tedavisiyle genç kaldığını söyledi.
Yalvaç, yaptığı açıklamada, ozon tedavisinin hastalıkların yanı sıra estetik, güzellik ve zayıflama alanlarında da kullanıldığını ifade etti. Yalvaç, ozon tedavisiyle 35-40’lı yaşlardan sonra başlayan hücresel yaşlanmayı engellemenin ve geriye çekmenin mümkün olduğunu söyledi. Yalvaç, ozon tedavisi ile vücudun özellikle immün (bağışıklık) sistem ve antioksidanlarının tetiklendiğini ve yaşlanmanın başlıca sorumlusu olan serbest oksijen radikalleri ile savaşıldığını vurgulayarak, "Kraliçe Elizabeth, Pamela Anderson, Nick Nolte, Ronald Reagen, Fidel Castro, Prenses Diana, Magic Johnson, David Beckham ve Zinedine Zidane gibi ünlü isimler de ozon tedavisi görüyor. Bu sayede bu ünlü isimler genç görünüyor" dedi.
Yalvaç, ozon tedavisi sonrası kişilerin kendilerini 10 yıl daha genç, daha dinamik ve daha enerjik hissedeceğini belirterek, işlemin yaklaşık 15-20 dakika sürdüğüne ve bu süre zarfında hiçbir ağrı duymadıklarına ve bunun yan etkisi olmayan bir tedavi olduğuna dikkat çekti.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır