Dünya Down Sendromu Günü Avrupa Hospital'da Kutlandı

Adana Avrupa Hospital 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü'nü Düzenlediği Küçük Etkinlikle Kutlandı. Avrupa Hospital'da, Adana'daki Down Sendromlu Çocuklar Ve Ailelerinin Katıldığı Etkinlik Renkli Görüntülere Sahne Oldu.

Gündem Yorum: 0 / 24 Mart 2014 11:41
Dünya Down Sendromu Günü Avrupa Hospital'da Kutlandı
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Adana Avrupa Hospital 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü'nü düzenlediği küçük etkinlikle kutlandı. Avrupa Hospital'da, Adana'daki down sendromlu çocuklar ve ailelerinin katıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.
Bu tarz sosyal etkinlikller düzenlemekten gurur duyduklarını dile getiren Avrupa Hospital Pazarlama ve Kurumsal iletişim Müdürü Hatice Çelik şu ifadeleri kullandı: “Bugün tüm dünyada down sendromu Günü’dür. Bu kapsamda toplumda farkındalık uyandırmak ve onlar için bir şeyler yapmak amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdik. Down sendromlu çocukların titizlikle ve toplumdan izole edilmeden eğitilmesi gerektiğini düşünüyorum. Onlarda bizim çocuklarımız."
Konuşmaların ardından çocuklara renkli balonlar dağıtıldı. Hastane çalışanlarının etkinliğe olan ilgisi dikkat çekti. Böyle bir günde down sendromlu çocuklarla olmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır