EMLAK DÜNYASININ GELECEĞİ ADANA’DA ŞEKİLLENİYOR!

Türkiye’nin Büyüyen Emlak Markası” sloganı ile yol haritasına devam eden % 100 Türk sermayeli TGM TREND Gayrimenkul & Yatırım şimdi de Adana’da…

Ekonomi Yorum: 0 / 23 Ağustos 2016 01:50
EMLAK DÜNYASININ GELECEĞİ ADANA’DA ŞEKİLLENİYOR!
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Adana’ya yeni bir marka geliyor….
 
Türkiye’nin Büyüyen Emlak Markası” sloganı ile yol haritasına devam eden % 100 Türk sermayeli TGM TREND Gayrimenkul & Yatırım şimdi de Adana’da… 
 
Tüm Türkiye geneli seminer programlarına devam eden TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım 01 Eylül 2016 Perşembe günü Ramada Hotel&Suites’de “Gayrimenkul’de Girişimcilik ve Emlakta Başarılı Olmanın Yolları” başlıklı seminer ile devam ediyor. 
 
İzmir, Ankara, Afyonkarahisar, Mersin, Bursa, Gaziantep ve Eskişehir’den sonra TGM TREND profesyonelleri Adana’da gayrimenkul sektör temsilcileri ile bir araya geliyor.
 
Bir HHAYDIN HOLDİNG kuruluşu olan TGM TREND Gayrimenkul & Yatırım’ın sektörde 30 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Franchising ağını kuran ve sektöre eğitimli, bilgili ve güven esaslı broker ve danışman kadrosu oluşturan TGM TREND; müşterilerine vizyon ve misyonu çerçevesinde hizmet vermektedir. 
Çözüm ortağı olduğu kurum ve kuruluşlar yardımı ile hukuk desteği, değerleme hizmeti ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı lisanslı emlakçı eğitimleri veren TGM TREND;  ayrıca seminerler, fuar katılımları, reklam promosyon, mülk yönlendirme, Trend Asistan, Trend Partner, IT ve Call Center desteği gibi birçok konuda ofislerine hizmet vermektedir.  
 
Tüm Türkiye genelinde çalışmalar yürütmekte olan markalı bir oluşum olan TGM TREND;  franchising ofislerine kendi kurum kültürü yanı sıra diğer markalı oluşumların dışında sürekli mülk akışı da sağlayan bir şirkettir. 
 
Üniversite öğrencileri ile kurgulamış olduğu TREND PARTNER sistemi neticesinde ofislerini portföy kazandıran, besleyen markalı emlak oluşumu olan TGM TREND Adana’da ofis adayları ile buluşmaya gelmektedir.  Lansman çalışmalarını şık bir resepsiyon ile Ramada Hotel&Suites’de verecek olan TGM TREND Gayrimenkul & Yatırım kendi işini kurmak isteyen, girişimci tüm Adanalıları bu büyük buluşmaya beklemektedir. 
 
Bilgi ve seminere kayıt için 444 7 098 İş Ortaklığı Bilgi Hattı’na ulaşabilir, ücretsiz seminere katılabilir  ve katılımcılara düzenlenecek olan sertifikaya sahip olabilirsiniz."

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır