Erkan Sözeri Resmen Adana Demirsporlu

Adana Demirspor’da bir süredir devam eden teknik adam arayışı bugün Erkan Sözeri ile anlaşılarak son buldu. Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, Erkan Sözeri'nin başarısına inandıklarını ifade etti.

Adana Yorum: 0 / 10 Haziran 2016 12:38
Erkan Sözeri Resmen Adana Demirsporlu
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Tesislerde düzenlenen ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, konuşmasına “Şu anda Süper ligde olan Adana Demirspor Başkanı ve yönetimiyle sizlerin karşısına çıkmayı çok isterdim. Ama olmadı” diyerek başladı.
 
Başarısına inandıkları bir teknik adam olan Erkan Sözeri ile bu sezon hedefe ulaşacaklarını ifade eden Başkan Sözlü, “Erkan Sözeri Hocam’la görüşüp ilk etapta iç transfer konusunu belirleyip, akabinde dış transfere başlayacağız. Transferde daha doğru, daha ekonomik davranacağız. Transfer bütçemizi 20 milyon TL olarak düşünüyoruz. Taraftarımıza yaşatamadığımız süper lig mutluluğunu hep beraber bu kez yaşayacağız. Erkan Sözeri hocamız ve ekibine hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
 
Kendilerini böyle büyük bir camiaya layık gören Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü ve yönetim kuruluna teşekkür eden Sözeri, “Sorumluluğumuzun her zaman farkındayız. Ancak büyük camialara imza atarken üzerimizdeki sorumluluk daha da artıyor. 90 dakika takımına aralıksız destek veren bu büyük taraftara, sahada terini son damlasına kadar akıtacak bir kadro oluşturacağım. Bu formayı bu takıma yakışan oyuncu giyecek. Bu özelliklerin dışındaki hiç bir oyuncu bu armanın altında kalamayacak. Benim de süper lige çıkma zamanım geldi. Hedefler örtüşüyor. Bu büyük taraftar süper ligi hakediyor, bu takım süper lige çıkacak” diye konuştu. 
 
Transferde özellikle yabancı oyuncular konusunda hiç aceleci davranmayacaklarını, Pote ve Tiago gibi önemli isimleri kadrolarına dahil edeceklerini ifade eden teknik direktör Erkan Sözeri 8 Temmuz’da Kızılcahamam’da kampa gireceklerini bildirdi.
 
BAŞKAN SÖZLÜ FRANSA’YA GİDİYOR
 
Bu arada Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, Pazar günü Avrupa Kupası’nda A Milli takımızın karşılaşacağı Hırvatistan maçını izlemek üzere Fransa’ya gidiyor.
 

Anahtar Kelimeler : Erkan Sözeri, Adana Demirspor, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır