Fatih Terim ile Tartışan Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil TRT'den Kovuldu

Fatih Terim'in, "Bundan sonra TRT'ye kapılarımı kapadım" demesinin ardından, TRT yönetiminin Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil'e "yayın yasağı" getirdiği iddia edildi.

Gündem Yorum: 2 / 25 Haziran 2016 17:06
Fatih Terim ile Tartışan Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil TRT'den Kovuldu
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

 EURO 2016'da A Milli Takımın İspanya'ya 3-0 yenildiği maçın ardından TRT'de ekrana gelen 'Pelin Çift'le Gündem Ötesi' programında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i sert sözlerle eleştiren Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

YAYINA ÇIKARTILMADI

Sporx'in haberine göre, TRT 1'de geçtiğimiz akşam ekrana gelmesi gereken 'Ramazan Sevinci' programının konuğu olan Prof. Şimşirgil (altta), TRT yönetiminin aldığı karar gereği son anda yayına çıkartılmadı.

AKIŞ DEĞİŞTİ

Serdar Tuncer'in sunduğu 'Ramazan Sevinci'nin daha önceki anonslarında, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil'in konuk olarak katılacağı duyurulmuştu. Ancak TRT'nin yayın akışında programın konuğunun sadece Hayati Tuncer olarak gözükmesi dikkat çekti.

NE OLMUŞTU

Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Türkiye-İspanya maçının hemen ardından TRT 1'de ekrana gelen 'Pelin Çift'le Gündem Ötesi' programında Fatih Terim ve milli takım için, "Yenilebilirsin, ezilebilirsin ama insan der ki oynadı. Bizimkiler acemiler mangası gibi. Onların başındaki de 'orucunuzu sizin yerinize ben tutarım' diyen bir antrenör. Neyin ne olduğunu bilmeyen insanlar olmayacak kardeşim, bileceksin" yorumunu yapmıştı.

TERİM: 'BUNDAN SONRA TRT'YE KONUŞMAYACAĞIM'

Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçının ardından, TRT'nin sorularını bundan sonra cevaplamayacağını söyledi. Terim, "Ben TRT'nin sorularını cevaplamıyorum, bundan sonra röportaja da gitmiyorum. Bundan sonra da öyle bir niyetim yok" diye konuştu.

ŞİMŞİRGİL TWITTER'DAN MEYDAN OKUMUŞTU

Şimşirgil de Terim'e Twitter'dan yanıt vererek, "Terim benim yüzümden TRT'yi boykot etmiş. Gelsin Lalegül TV'de konuşalım. Pazartesi akşamları oradayım. Ruhsuz oynanan futbol için 4 dakika spor yorumu... Ben, 'Para için değil millet için oynayın' dedim. "Para için oynayalım" mı diyorsun? Hangisine kızdın cevap ver!" ifadesini kullanmıştı.

Anahtar Kelimeler : fatih terim, ahmet şimşirgil,
Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

CUMALI ÖZFIDAN

05:30 27 Haziran 2016

" FATIH TERIMIN GÜYÜK AYIBI? VE KOSKOCA DEVLET TRT IN DE AYRI AYIBI? F"TERIM BIR HARIH HOCASININ KENDSINI ELESTIRMESINI NASIL OLUYORDA ELESTIRIYOR DIYE TEPKI GÖSTERIP EGOSU NEDENIYLE TRT GERI ADIM ATMASI SASKINLIKLA TEK KELIME REZILIGIN SUCLU IFADESIDIR ? TERIMIN TRT YE BUNDAN SONRA KAPILARI KAPADIM IFADESI TÜRK MILETINE KORKAK ISTEN ANLAMAYAN TRT GÖREVLILERIDE DAHIL BÜYÜK HAKARETIR " PROF DR " A"SIMSIRGIL NASIL OLUYORDA TARIH PROFÖSERI ALANI DEGIL DIYEN F"TERIM KENDISI GIBI BASKALARINI FUTBOLDAN ANLAMAZ DIYE O ANKI TRT"ÝÖNETIMCISILERIDE DAHIL MILLETI KERIZMI SANIYORLAR ? OYSA KI SN A"SIMSIR
1000

Hasan ersan

20:41 25 Haziran 2016

ukala,kendini beğenmiş.
1000
Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır