Gençlik Merkezi Tanıtımları Devam Ediyor

Adana Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Bünyesinde Faaliyet Gösteren, Adana Gençlik Merkezi Müdürü Eyup Çelikoğlu, Gençleri, Sosyal, Kültürel Ve Sportif Anlamda Geliştirmek İçin Çaba Gösterdiklerini Söyledi.

Gündem Yorum: 0 / 3 Mart 2014 13:06
Gençlik Merkezi Tanıtımları Devam Ediyor
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren, Adana Gençlik Merkezi Müdürü Eyup Çelikoğlu, gençleri, sosyal, kültürel ve sportif anlamda geliştirmek için çaba gösterdiklerini söyledi.
Çelikoğlu, kentin farklı okullarını ziyaret ederek gerçekleştirilen tanıtımların yararlı geçtiğini, bunların meyvesini mutlaka alacaklarını ifade etti.
Adana Gençlik Merkezi ile Yüreğir Gençlik Merkezi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği tanıtım etkinliğinde okul yöneticilerinin bilgisinde öğrencileri bilgilendirdiklerini belirten Çelikoğlu, “Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde Gençlik Spor Bakanlığı, Adana Gençlik Merkezi projeleri ve faaliyetleri hakkında tanıtım yaptık. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.
Öğrencilerin faaliyetlere yakın ilgi gösterdiğine vurgu yapan Çelikoğlu, konuşmasında şunlara yer verdi:
“Bizler gençlerimizi sosyal ve kültürel ve sportif anlamda geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Hedefimiz, her eve, mahalleye, köye, beldeye, ilçelere ulaşmaktır. Kurslarımıza katılan gençler gelecek için planlarını yaparken mutlaka merkezden yararlanmalarını öneriyoruz. İş edinme kurslarının yanı sıra farklı illere gitme fırsatı bulamayan gençleri ülkemizin değişik kültürdeki kentlere gitmesini sağlıyoruz.”
Okulun tüm öğrencilerine gerçekleştirilen tanıtımda Sportif Eğitim Uzmanı Ömer Tuncel ve Gençlik Lideri Gamze Gören ve Meltem Özbay tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığının “Gençlerle Başbaşa” kitapları, tanıtım broşürleri, “Seyyah Bizim İller” projesinin başvuru formları ile üyelik dilekçeleri dağıtıldı.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır