Hayvan Sağlığı İçin İşbirliği

Adana Veteriner Hekimler Odası Başkanı Gaffar Aktoz, Genel Sekreter Pınar Mutlu ve Sayman Harun Akıllı, Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire…

Sağlık Yorum: 0 / 11 Temmuz 2014 08:26
Hayvan Sağlığı İçin İşbirliği
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Adana Veteriner Hekimler Odası Başkanı Gaffar Aktoz, Genel Sekreter Pınar Mutlu ve Sayman Harun Akıllı, Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanı Dr. Fatih Karayandı’yı ziyaret etti.
Dr. Fatih Karayandı’nın göreve gelir gelmez hızlı ve yoğun bir şekilde toplum sağlığıyla, bunun bir parçası olan hayvan sağlığıyla ilgili çalışmalarda bulunduğuna tanık olduklarını, bunun da kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Gaffar Aktoz, “Hayvan sağlığı konusunda Adana Büyükşehir Belediyesi’yle koordineli şekilde, birlikte hareket etmek istiyoruz. Hayvan sağlığı da, toplum sağlığı açısından, insan sağlığı kadar önem taşıyor. Ortak çalışarak önemli işler gerçekleştireceğimize inanıyorum. Dr. Fatih Karayandı’ya başarılar diliyoruz” dedi.
Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Fatih Karayandı da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dr. Karayandı, “Adana’nın sağlık sorunlarını, ilgili kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışarak çözeceğiz. Kentimizdeki sokak hayvanları sorununu, Adana’nın önemli problemlerden biri olarak tanımlamak mümkün. Bu yüzden hayvan sağlığına gereken önemi vermek zorundayız. Bu konuda Adana Veteriner Hekimleri Odası’yla işbirliğini önemsiyoruz. Nazik ziyaretleri ve işbirliği talepleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır