Meral Akşener'e Ağır İtham: "Akşener’de Ülkücü Terbiye Yok"

Milliyetçi Hareket Partisi'nde yaşanan Genel Başkanlık yarışına, Partinin yan kuruluşları da müdahil olmaya başladı. Son olarak Bağımsız Ülkücüler Platformu Başkanı Adnan Baran ve Yusufiyeli Ülkücüler Derneği Başkan Yardımcısı ve Avukat Hasan İlter Meral Akşener'i bakın nasıl itham ettiler.

Siyaset Yorum: 0 / 8 Temmuz 2016 01:11
Meral Akşener'e Ağır İtham: "Akşener’de Ülkücü Terbiye Yok"
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

MHP’de genel başkan olacak kişinin öncelikle ülkü ocaklarından yetişmesi gerektiğini belirten Bağımsız Ülkücüler Platformu Başkanı Adnan Baran, “Meral Akşener’in böyle bir kişiliği yok. Meral hanım klasik sağ siyasetçi. İdealist bir insan değil. Ülkücü dünyasını özümsemiş benimsemiş bir insan değil” diye konuştu.

Yusufiyeli Ülkücüler Derneği Başkan Yardımcısı ve Avukat Hasan İlter ise, “Nasıl ki geçmişte algı operasyonlarıyla HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş parlatılıp, cilalatılıp cici çocuk gibi gösterildiyse bugün de aynı algıyla Meral Akşener paralel medya ve Doğan medyası tarafından parlatılıp, ülkücü hareketin gözü boyanmak isteniyor. Böyle bir dönemde Akşener gibi birisi ülkücü hareketin başına geçmiş olması Türkiye ve ülkücü hareket açısından tam bir felaket olacaktır” şeklinde konuştu. 

Kaynak : Yeni Akit Gazetesi

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır