Mersin-Tarsus Osb, 19 Stantla Yapı Fuarı'na Katılıyor

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Mersin 7. Yapı Ve Emlak Fuarı'na 19 Stantla Katıldıklarını Belirterek, Mersinlileri Fuara Davet Etti.

Ekonomi Yorum: 0 / 14 Kasım 2013 23:31
Mersin-Tarsus Osb, 19 Stantla Yapı Fuarı'na Katılıyor
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Mersin 7. Yapı ve Emlak Fuarı'na 19 stantla katıldıklarını belirterek, Mersinlileri fuara davet etti.
MTOSB Başkanı Tekli, yaptığı yazılı açıklamada, OSB içerisinde bulunan 18 firma ile birlikte 7. Yapı ve Emlak Fuarı'nda Bölge Müdürlüğü’nün de stant açacağını bildirdi. Bugün başlayan ve 17 Kasım’a kadar açık kalacak fuarda hem MTOSB'de yaptıkları çalışmaları anlatacaklarını hem de fuara katılacak olan firmalara destek olacaklarını ifade eden Tekli, “Fuarda arıtma sistemleri, asansör ve yürüyen merdivenler, asma tavan sistemleri ve aksesuarları, bağlantı ve tespit elemanları, banyo, duş, sauna donanımları, beton donatı ve ekipmanları, bilgisayar ve yazılım hizmetleri, bina dekorasyon malzemeleri, borular ve eklenti parçaları, boya ve ahşap koruyucular, bölme duvarlar, cam ve saydam elemanlar, cephe ve çatı kaplamaları, çevre düzenleme, doğalgaz malzemeleri, doğalgaz sistemleri, duvar elemanları ve blokları, duvar ve döşeme kaplama, el aletleri, enerji malzemeleri, enerji güvenlik sistemleri, güneş enerji sistemleri, hazır harç ve sıva, ısı su ses yalıtımı, ısıtma soğutma havalandırma, iç ve dış aydınlatma sistemleri armatürleri, iskele kalıp ve ekipmanları, iş ve inşaat makineleri, garaj sistemleri, gayrimenkul pazarlama konularında ürünler sergilenebilecek. Fuar 11.00 ile 21.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak” dedi.
Fuarların büyük önem taşıdığını ve sanayicilerin yıllarca yurtdışında fuarlara katılarak kendilerini geliştirmeye çalıştıklarını kaydeden Tekli, “Bugün Mersin'de de bu denli geniş katılımlı fuarların olması bizim için bir gurur kaynağı olmalı. Fuarların kente ve işletmelere önemi düşünülerek hareket edilmeli ve mutlaka devamı sağlanmalı. MTOSB olarak fuarların öneminin bilincindeyiz ve özellikle MTOSB bünyesinde faaliyet gösteren firmalarımızın bu fuarda olmaları adına çalışmalar yaptık” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır