Mezitli Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Başladı

Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası düzenledi. Turnuvada 24 takım mücadele…

Spor Yorum: 0 / 14 Temmuz 2014 13:03
Mezitli Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Başladı
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası düzenledi. Turnuvada 24 takım mücadele edecek.
Mezitli Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın başlama vuruşuyla Fındıkpınarı Mahallesi’nde başladı. Fındıkpınarı futbol sahasında gerçekleşen geleneksel futbol turnuvasında bu yıl 4 gruptan oluşacak ve 24 takım mücadele edecek.
Turnuva öncesi kısa bir konuşma yapan Başkan Tarhan, “Geleneksel hale gelen Fındıkpınarı futbol turnuvası her yıl köylerin de desteği alınarak gerçekleşmekteydi. Şimdi yeni yasayla Mezitli’nin mahalleleri konumuna geçen köylerimizin tüm masrafları belediyemiz tarafından karşılanmıştır. Bizler de sosyal ve kültürel faaliyetler konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti burada da göstererek bu turnuvayı düzenledik. Turnuvamızın hedefi sahilinden yaylasına tüm Mezitli’yi barış ve kardeşlik içerisinde bir araya getirmektir. Benim gözümde buraya katılan tüm takımlar turnuvanın birincisidir. Turnuvanın en centilmen takımı, turnuvanın şampiyonudur” dedi.
Futbol turnuvanın final maçı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda oynanacak.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır