Sözlü, Kültür-Sanat Ve Spor Adamlarıyla Bir Araya Geliyor

Mhp Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova’Nın Yetiştirmiş Olduğu Kültür-Sanat Ve Spor Adamlarıyla Bir Araya Gelecek.

Gündem Yorum: 0 / 21 Mart 2014 15:37
Sözlü, Kültür-Sanat Ve Spor Adamlarıyla Bir Araya Geliyor
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova’nın yetiştirmiş olduğu kültür-sanat ve spor adamlarıyla bir araya geliyor.
MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, Adana Ticaret Odası Sosyal Tesisleri’nde (ATOSEV) kültür-sanat ve spor dünyasına ilişkin projelerini, düşüncelerini paylaşmak için bu alanda faaliyet gösteren sivil toplum örgütleriyle yine bu alanda iştigal eden kültür-sanat ve spor adamlarıyla kahvaltı yapacak. Program 22 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da başlayacak.
Başkan Sözlü, Çukurova’nın yetiştirmiş olduğu sanatçı, müzisyen, ressam, yazar, tiyatrocu ve spor adamlarıyla bir araya geleceklerini belirterek, “Hemşerimiz merhum Orhan Kemal’in deyimi ile Çukurova bereketli topraklarla dolu. Bu memleket için kafa yoran, bu memleket için bir şeyler yapmak isteyip de yapamayan, şairi, ozanı, sanatçısı, tiyatrocusu, ressamı hülasa kültür ve sanat ile iç içe olan herkesi bekliyoruz. Bizim projelerimize onların da katkı koymasını istiyoruz. Spor yazarları, spor adamlarıyla da Adana’mızda sporun gelişmesi için bizim ortaya koyacağımız çalışmalara ilave olarak neler yapılabiliriz; bunları konuşmak istiyoruz. Bunları konuşmak ve varsa düşüncelerini almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır