Sözlü’den Volkan Konak Konseri

“Kuzeyin Oğlu” Volkan Konak, Milliyetçi Hareket Partisi (Mhp) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün Düzenlediği Konserde Sahneye Çıkacak.

Gündem Yorum: 0 / 18 Mart 2014 11:46
Sözlü’den Volkan Konak Konseri
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

“Kuzeyin Oğlu” Volkan Konak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün düzenlediği konserde sahneye çıkacak.
Volkan Konak hayranlarının hasretle beklediği konser, 21 Mart 2014 tarihinde Cuma günü akşam saat 20.00’da Uğur Mumcu Meydanı'nda düzenlenecek. Halka açık ve ücretsiz olarak verilecek konserde Volkan Konak, türkülerini sevenleri için söyleyecek.
MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’nün seçim çalışmalarında kullanılan birincil slogandan esinlenerek hazırlanan afiş ise “Volkan Konak ile Türkü Söylemeye Var mısınız?” şeklinde yapılarak, seçim görsellerindeki ve sloganlarındaki ana tema ile bütünlük sağlanmış.
Konserde, Hüseyin Sözlü, Adana için hazırladığı önemli projelerinden bazılarını vatandaşlarla paylaşacak. Volkan Konak’ın türkülerle coşturacağı konsere Adana’da bütün vatandaşların davetli olduğu bildirildi.

Anahtar Kelimeler : Sözlü’den, Volkan, Konak, Konseri,
Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır