Yücel Bayram: "Yüreğir'e Sihirli Bir El Değecek"

MHP Yüreğir Belediye Başkan adayı Yücel Bayram’a Pazarcı Esnafından tam destek.

Siyaset Yorum: 2 / 15 Ocak 2014 00:41
Yücel Bayram: "Yüreğir'e Sihirli Bir El Değecek"
Facebook'ta paylaş butonu
-A +A

Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir Belediye başkan adayı Yücel Bayram Sarıçam Mahallesi semt pazarını ziyaret etti. Bayram esnafın sorununu yerinde gördü.
 
MHP Yüreğir belediye başkan adayı Yücel Bayram “Yüreğir sorunlar yumağı haline gelmiş, bu sorunları çözmek için bir sihirli elin değmesi gerektiğini ve bununda 30 Marttan sonra bizim projelerimizle gerçekleşecektir” dedi
 
Açık hava toplantıları, ev ziyaretleri ve esnaf ziyaretlerinde temposunu arttıran Yücel Bayram pazarcı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Pazarcı esnafına kalıcı çözüm ürettiğini ifade eden Bayram, “bizim pazarcı esnafı ve Yüreğirli vatandaşlarım için, modern ve çok amaçlı kalıcı kapalı semt pazar yerleri yapacağız. Bunlarla ilgili tüm projelerimiz hazır. Pazar yerleri sadece Pazar yeri olarak tek amaca hizmet etmeyecek, içerisinde hizmet binası olacak burada bayanlara yönelik sosyal aktiviteler düzenlenecek, yazın sıcakta, kışın yağmur, çamurda sizleri kurtaracağız, modern bir kapalı semt pazarınız olacak. Yüreğirli insanlarımız asla ikinci sınıf muamelesi gören vatandaş olmayacak, Yüreğir’de yaşayanların, Seyhan nehri karşısında yaşayanlardan ne eksiği var, benim Yüreğir ilçemin vatandaşı da kaliteli yaşamı hak ediyor, onları bu kötü yaşam mahkûmiyetinden kurtaracak, Yüreğir’i yaşanabilir bir şehir yapacağız” dedi.
 
Mevcut Belediyeden hiç hizmet alamadıklarını ifade eden pazarcı esnafı, Milliyetçi Hareket Partisi Yüreğir Belediye Başkan adayı Yücel Bayram’a ilk defa bir belediye başkan adayı pazara yerine gelip bizim sıkıntılarımız dinliyor ve bizlere önem veriyor. Size çok teşekkür ederiz. Bizde tüm pazarcı esnafı ve olarak yanınızdayız Allah izin verirse 30 Marttan sonra, sizi bekliyoruz kurtuluşumuz siz olacaksınız” dediler.

Facebook'ta paylaş butonu
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

şeyda zorlu

14:11 15 Ocak 2014

yüreğir semtinde oturuyorum akp güzel vaatler vererek oylarımızı topladı lakin gün geçtikçe durumumuz kötüye gitmekte yücel bayramı araştırdık kendisininde esnaf oldugunu esnaflara ve biz yüreğir sakinlerine karşı sorumluluklarını yerine getireceğini düşündüğüm için oyum Yücel Bayramındır.
1000

yusuf diker

04:10 15 Ocak 2014

Toki aksantaş yanı şindki pazar yer 6, 7 mahalleye yeter çocuklar okula rahat gitsin trafık aksın veya m İ mAr sinan okul arkasuı bld başkanı oldunuzda bekliyorruz söz mü başkan. Emeginiz zayı olmasın iyi çalışmalar yanındayız Akıncılar kurdu
1000
Facebook Yorumları
2013 Gazeteadana.com tüm hakları saklıdır